Kontakt

Dane kontaktowe

P.P.H.U. TECHMONT
ul. 3-go Maja 39B
47-303 Krapkowice

tel.  77 40 79 300

fax. 77 40 79 301



e-mail:biuro@techmont.com.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Nazwa firmy
Telefon
Temat wiadomości
Załącznik
Treść *
 Wyślij kopię wiadomości do mnie
* - pola wymagane 

 Dane do faktury

PPHU TECHMONT
Radosław Wietrzyk
47-303 Krapkowice
ul. 3-go Maja 39 B
NIP 756-124-49-67

Nr konta PLN  30 1020 3714 0000 4602 0338 9640

Nr konta EUR  PL68 1950 0001 2006 0301 1461 0003  SWIFT: IEEAPLPA


 

Łukasz Wojtkiewicz - specjalista d/s logistyki

tel. +48 77 40 79 300 wewn. 203

kom. +48 668 316 500

e-mail: l.wojtkiewicz@techmont.com.pl

 

 

 

 

Adam Fikus - projektant, konstruktor

tel. +48 77 40 79 300 wewn. 207

kom. +48 668 609 924

e-mail: a.fikus@techmont.com.pl

 

 adam

 

 

Krzysztof Wieczorek - kierownik działu sprzedaży

tel. +48 77 40 79 300 wewn. 205
kom. +48 795 584 133
e-mail: k.wieczorek@techmont.com.pl


Krzysztof Wieczorek

 

 

Robert Ernst - kierownik d/s technicznych
tel. +48 77 40 79 300 wewn. 206

kom. +48 696 027 577

e-mail: r.ernst@techmont.com.pl

Robert Ernst

 


   

DZIAŁ AUTOMATYKI

Błażej Bujak - kierownik d/s administracyjno-technicznych

tel. +48 77 40 79 300 wewn. 208

kom. +48 668 535 813
e-mail: b.bujak@techmont.com.pl

 

 Błażej Bujak

 

 

Radosław Wietrzyk - właściciel

tel. +48 77 40 79 300 wewn. 204

e-mail: r.wietrzyk@techmont.com.pl

 Radosław Wietrzyk

 


Mapa dojazdu